Urząd Gminy Wyryki

Wyryki-Połód 154, 22-205 Wyryki
Nr telefonu: 82 59 13 003
Nr faxu: 82 59 13 106
e-mail - sekretariat@wyryki.eu

Urząd czynny:
pon.      w godz. 7.00 - 15.00
wt.         w godz. 7.30 - 15.30
śr. - pt.  w godz. 7.00 - 15.00

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Wyryki

Zaproszenie do udziału w konkursie kulinarnym „Leśne smaki”

4 lipca 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Leśne smaki” organizowanym podczas tegorocznego Jarmarku Leśnego w Wyrykach.

Gmina Wyryki organizuje w dniu 14 lipca X Jarmark Leśny. Jednym z najważniejszych elementów Jarmarku jest konkurs kulinarny „Leśne smaki”, którego celem jest: promocja potraw przygotowanych z wykorzystaniem darów lasu, prezentacja kuchni lokalnej i tradycyjnej Gminy Wyryki, aktywizacja sołectw, stowarzyszeń, Kół Gospodyń Wiejskich i mieszkańców, wymiana doświadczeń kulinarnych i przepisów na potrawy przygotowane z wykorzystaniem darów lasu, budowa więzi wewnątrz społeczności lokalnych oraz identyfikacja lokalnego dziedzictwa kulinarnego, które w przyszłości może posłużyć do budowy produktu turystycznego i marki lokalnej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym podczas tegorocznego Jarmarku i przygotowanie leśnej potrawy zgodnie z regulaminem oraz terminowe zgłoszenie.

W załączeniu regulamin konkursu i karta zgłoszenia, którą po wypełnieniu należy przesłać lub dostarczyć w terminie do 12.07.2019 r. (data wpływu do organizatora), na adres podany w Regulaminie Konkursu.

Miejsce imprezy: plac przy Urzędzie Gminy w Wyrykach. Początek o godz. 14.00.

wstecz